bursa-tabela

Bursa Tabela Bursa Reklam Tabela ve Açık Hava Reklamları

Bursa Tabela firmamız 2019 yılında Açık Hava Reklamlarında, Tabela, Işıklı Pano, Ferforje tabela, Totem Tabela, Pilon Tabela reklam objelerini firmanızın imajını yansıtacak projeler geliştiriyor.

Gelişen Teknoloji de  Özellikle Kutu Harf Tabela da Krom kutu harf, Fileli Kutu Harf gibi Tabelaları Pleksi ve Paslanmaz Malzemelerden üretip müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. 

Tabela Yaptırırken dikkat edilmesi gereken ince ayrıntılardan olan renkler Tabelayı gösterir. Renk Seçimi yaparken güzel renkler seçilir, Arkaplan Açık Renk ise Font Koyu olmalıdır,tam tersi de olabilir.

Bursa Reklam Tabela Modelleri arasında kullanılan fontların önemi de artmıştır. Standart olarak yapılan tabelaların haricinde imajı yansıtacak tabelalar da özel fontlar hazırlanır. Tabela tasarım konusunda her gün yenilik yaşayan firmamız müşterilerini memnun etmek için her yolu denemektedir.

Bursa Tabela Hizmet Bölgeleri

Bursa Tabela, Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Altıparmak, Heykel, Gemlik, Orhangazi, Gürsu, Kestel gibi bursanın önemli bölgelerine ücretsiz keşif ekibi göndermektedir. Bunun Yanında Ücretsiz Keşif de belirlenen özelliklere dayalı olarak görsel tasarımlar hazırlanır. Görsel Tasarım yapılmadan önce Işıklı Tabela ve ya ışıksız olması belirlenmelidir. Kutu Harf Tabela için Lazer Kesim ve Cnc Kesim Makinelerimiz Kullanılır.

Bursa Reklam Tabela, Standart olarak genel müşterilerimiz, Helvetica font, Monserat Font Yazı Tipini Seçmektedir. Reklam Tabela organizasyonlarımız, Genellikle Pleksiglas Levha  ya da Alüminyum Malzemeden Yapılmaktadır. Açık Hava Reklam Varsayıldığı için Paslanmaz malzemelerin kullanılması şarttır.

Işıklı Tabela Modelleri

Vinil Germe Tabela

Vinil Germe Tabela, ile Branda üzerine dijital baskı operatörü ile gerekli tasarım sonrası işlenerek, Belirtilen ölçülerde profil den yapılan çerçeveye giydirilir. Işıklandırma ise tabelanın arka kısmından led flörasan ile aydınlatılır.

Kompozit Oyma Tabela

Kompozit Oyma Tabela, Alüminyum ve pleksiglas malzemelerinin bir araya gelmesiyle yapılan egzotik bir görünüm kazandıran tabela modelidir. 

Led ve Neon Tabela

Led Tabelalar günümüzde küçük çevrimdışı işletmelerin kullandığı çok talep göre tabela modelidir. Akıllı tabela olarak da bilinir. Neon Tabela ile Arasında ki fark da buradan gelmektedir. Neon Tabela Hortum içinden geçirilmiş sabit yazı gösteren tabela modelidir.

 

 

 

 

 

İletişim Formu

Call Now Button